Tekstilehe elemendid

Alampealkiri

Haaslava on kiiresti arenev piirkond, kuhu kolivad suuresti just noored pered. Piirkond annab võimaluse nautida linnulaulu ja tuulte kohinat, kuid samas olla linna piirist vaid mõne minuti kaugusel. Kaasiku tee krundid asuvad Tartu linna piirist ca 6 km kaugusel.

Jalutuskäigu kaugusel asub ujumiskohaga Kurepalu järv. Lähimad koolid on Sillaotsa kool 6 km ja Ülenurme Gümnaasium 7,5 km. Kõrvalarendusse on valminud uus lasteaed ja peagi valmib ka vabaaja veetmiseks mänguväljak.

Lähim bussipeatus on suure tee ääres, ühendus Tartu linnaga hea. Mööda teed Roiu poole on mugav liigelda ka mööda kergliiklusteed. Uuel aastal on valmimas uus kergliiklustee Tartu suunas. Lisaks on 9 min autosõidu kaugusel Vooremäe terviserajad.

Planeeringu kohaselt on I etapi Kaasiku tänavale võimalik ehitada 1 kolme ja enam korteriga elamu, 2 kaksikelamut ja üksikelamud. Hoone suurim lubatud ehitusalune pindala on vastavalt 800, 400 ja 200 m2.

3x6A elektriliitumine kõigil kruntidel

Tsentraalne vee- ja kanalisatsiooni liitumine

Asfalteeritud sõidu- ja kõnniteed koos tänavavalgustusega

Kergliiklusteede ühendus Roiu ja Taruga

Arhitektuursed hoonestusreeglid

Ehitusinfo

Hoonete suurim lubatud arv krundil on ridaelamu ja paarismajade puhul 1 ning üksikelamutel 1+1. Hoonete kõrgus 1-2 korrust, hoonel on kohustuslik 2-kordse mahuga osa. Põhimaht 2-kordne, lisamaht 1-kordne. Kõrvalhooned peavad olema ühendatud krundil peahoonega müüride, variseinte või katusealustega.

 • Tänavad asfalteeritakse ja valgustatatakse
 • Kokku on Kaasiku tänavale planeeritud 21 elamukrunti
 • Detailplaneeringu järgi võib välisviimistluses kasutada naturaalseid materjale: betooni, kivivoodrit (silikaattelliseid, savitelliseid, kolumbiakivi), krohvi, puitu. Värvitoonid heledad, pastelsed, naturaalsetele materjalidele lähedased.
 • Kaldkatuste kattematerjaliks kasutada rullmaterjale kivipuistega, katusekive või plekkmaterjale (valtsplekk).
 • Kevadel ühendatakse AS Emajõe Veevärgi ühisveevärgi ja kanalisatsiooniga. Elamukrunt on varustatakse elektriliitumisega. Liitumispunktid tuuakse kinnistu piirile.

Lihtsa galerii näidis

Võta ühendust

  Kinnisvaramaakler Toomas Matvejev

  Toomas Matvejev

  Müügipartner