Võru 65a – 10

Korteri number:10

Tubade arv:1

Elamispind:31.2m2

Terrass:20.6m2

Üldpind:51.8m2

Müügihind:-

m2 hind:-

Staatus:Müüdud

Tutvustus

Hea kesklinna ümbruse koduotsija, seda pakkumist oled sa oodanud!
Rohelises Karlova linnaosas, Tammelinna külje all valmib juba selle aasta lõpuks uhiuus stiilne korterelamu.

Maja

Projekteeritud kivimaja fassaad on krohvitud ja osaliselt kaetud fasaadiplaadiga, mis harmoneerub piirkonna miljööga. Maja on A-energiamärgisega ja kõrvalkulude alandamiseks paigaldatakse hoone katusele päikesepaneelid. Pakkumisse tuleb kokku vaid 11 korterit. Modernsed ja energiasäästlikud korterid on 1-4 toalised ja paiknevad kolmel korrusel. Esimesel korrusel on 4 korterit, neist kahel on terrassid, teisel korrusel samuti 4 korterit ja kolmandal korrusel on erakordselt suurte terrassidega 3 korterit. Kõikidel korteritel on avarad maast laeni aknad. Maja valmimise tähtaeg on detsember 2023 a.

Korter

Korter asub maja viimasel korrusel ja on avara terrassiga ning funktsionaalse planeeringuga. Korteris on eraldi magamisnišš, avatud köögiga elutuba, wc- ja vannituba. Korteri suletud netopind on 31.2m2, millele lisandub 20.6m2 suurune terrass.

Kinnistu

Privaatne kinnistu on 1512m2 suurune, haljasala suurus on u 640m2. Kinnistule jäetakse alles osaliselt kõrghaljastust, külvatakse muru ja ümber kinnistu rajatakse aed. Siseõue paigaldatakse lastele mänguväljak.

Asukoht

Suurepärane asukoht – kiire ja mugav ühendus Tartu kesklinnaga! Rajatava korterelamu lähedusse jäävad mainekad koolid, lasteaiad, kauplused, toitlustus- ja meelelahutuskohad, kergliiklusrajad, bussipeatused jm. Kesklinn on vaid paarikümneminutilise jalutuskäigu kaugusel. Kiviviske kaugusel on head sportimisvõimalused Tamme staadionil.

Siseviimistlus

Korterite siseviimistlus on väga kvaliteetne ja skandinaavialiku stiiliga. Avarates eluruumides on parkettpõrandad ja pesemisruumide põrandad on kaetud keraamiliste plaatidega. Seinad on värvitud heledates toonides. Siseuksed on tammespooniga.

Ehitus

Hoone on rajatud lintvundamendile, mille soojustus on 300mm EPS.Kõik välisseinad on betoonplokist mõõduga 190mm. Seinad on soojustatud EPS 60 Silver soojustusplaatidega ja kaetud krohvisüsteemi või roovitusel laudise ja tsementkiudplaadiga. Kandvad siseseinad on Columbiakivi betoonplokist 190mm või 240mm ja krohvitud mõlemalt poolt (EI30). Kergseinad on metallkarkassil 66mm, vahel mineraalvill ja katteks OSB plaat ja kipsplaat. Kõik vahelaed on õõnespaneelidest. Maja akendeks on 3x PVC pakettaknad. Maja katusekattena kasutatakse SPS materjali.

Kommunikatsioonid

Hoonesse on ette nähtud paigaldada igasse korterisse eraldi soojusvahetiga ventilatsiooniseade, mis soojendab toast ära võetava õhu abil väljast võetavat värsket õhku. Hoonesse paigaldatakse linna kaugküte. Katusele paigaldatakse päikesepaneelid 10kW. Kinnistul on olemas Telia valguskaabel.

Lisainfo

Korteri müügihinna sisse kuulub üks parkimiskoht elamu siseõuel asuvas parklas ja ühine panipaik maja esimesel korrusel. Parkimiskohti on võimalik lisatasu eest juurde soetada (6000€). Lisaks autoparklale on sisehoovis ka ühine rattaparkla.

Kuulutuses olevad pildid ning plaanid on illustratiivsed. Korterite lõplikud suurused võivad muutuda. Müüja jätab endale õiguse müümata korterite hindasid muuta.

Müügiinfo

Müük toimub kolmes etapis:

1. Broneerimine

Kliendiga sõlmitakse broneerimiskokkulepe, mis kehtib võlaõigusliku lepingu sõlmimiseni. Ostusoovi kinnitamiseks tasub ostja broneerimislepingu sõlmimisel 3 000 euro suuruse ettemakse.

2. Võlaõiguslik leping

Kliendiga sõlmitakse notariaalne võlaõiguslik müügileping, milles lepitakse kokku kõik tehingu detailid. Võlaõigusliku lepingu sõlmimise eelduseks on ostja poolt tasutud ettemaks 10% ulatuses kogu tehingu väärtusest.

3. Asjaõiguslik leping

Kui korter on ostjale üleandmiseks valmis, sõlmitakse ostjaga notariaalne asjaõiguslik leping, mille sõlmimise käigus tasub ostja ülejäänud summa ja saab korteri omandiõiguse. Ostja tasub notariteenuste eest ning ka tehinguga seotud juriidilised kulud.

Võta ühendust

    Kinnisvaramaakler Toomas Matvejev

    Toomas Matvejev

    Müügipartner